Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
URNA med lock, MJÖLKKANNA, porslin, Kina, Kanton, 18/1900-tal, polykrom dekor med motiv av figurscener, höjd 10-23 cm
Urnans lock ej ursprungligt tillhörande, kannan med lagningar
214339
2013-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här