Simon & Halbig flickdocka
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIMON & HALBIG BISKVI FLICKDOCKA, omkring 1900-20-tal, huvud märkt "SH 1039, 9 Dep", röd stämpel "Wimpern Gesetzl Geschützt" insatta bruna fasta ögon, blond hårperuk, kulledad kropp i trä och massa, längd 46 cm, ställning medföljer
Öronen med smärre nagg, ögonfransar och kroppen med slitage
214345
2013-11-30