Kämmer & Reinhardt pojkdocka
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KÄMMER & REINHARDT BISKVI POJKDOCKA, 1910-20-tal, märkt "11, K*R, Simon & Halbig, 115/A, 34", insatta blå blundögon i glas, blond mohairperuk, kulledad toddlerkropp i trä och massa, längd 30 cm
Peruk och kropp med slitage
214353
2013-11-30