Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, omkring 1900, jugend, fanérat i mahogny, skuren dekor, intarsia, beslag i mässing, höjd 186, 78x40 cm

Fanérskador, slitage

214358

2013-11-09