Solfjäder Paris

Solfjäder Paris
Solfjäder Paris
Solfjäder Paris
Solfjäder Paris
Solfjäder Paris
Solfjäder Paris

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOLFJÄDER, Frankrike, 1700-tal, Venus och Adonis, akvarell på papper samt pärlemor, asken märkt "Sammlung Frau L. von Berner - Venus und Adonis - /.../ Paris 1752", längd ca 44 cm, i ask

Skador

214361

2013-11-09