Serveringsvagn 1960-tal
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SERVERINGSVAGN, 1960-tal, fanérad i ek, höjd 68, 64x48 cm
Kuntoraportti
Brukslitage
214368
Päivämäärä:
2013-11-09