Flaska Lalique

Flaska Lalique
Flaska Lalique
Flaska Lalique
Flaska Lalique
Flaska Lalique
Flaska Lalique

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARFYMFLASKA, glas, René Lalique, Frankrike, gjuten dekor av dansande putti, delvis brunpatinerad, signerad Lalique France, höjd med propp 10 cm

Obetydliga nagg

214372

2013-11-09