Kuniyoshi träsnitt

Kuniyoshi träsnitt
Kuniyoshi träsnitt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNIYOSHI, Utagawa (1797-1861): Bonde med hacka, signerad Ichiyusai Kunioshi ga, obanformat 23x37 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Marginalskador, varit vikt

214373

2014-03-16