Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
SHUNSHO, Katsukawa (1726-1792): Kabukiskådespelaren Nakamura Nakazo I, signerad Shunsho ga, hosoban 31x14 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö
214374
2014-03-16