Harunobu träsnitt

Harunobu träsnitt
Harunobu träsnitt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARUNOBU, Suzuki (Japan 1724-1770): Pojke med drakhuvud, signerad Harunobu ga, oban 27,5x20,5 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Missfärgat, marginalskaxdor och lagningar

214377

2014-03-16