Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, Italien, 1970/80-tal, kromade stommar, svart klädsel, bordsskiva i glas, bestående av bord, 4 karmstolar, bortdets mått höjd 73, diameter 108 cm
Brukslitage
214384
2013-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här