Matsalsgrupp 1970/80-tal

Matsalsgrupp 1970/80-tal
Matsalsgrupp 1970/80-tal
Matsalsgrupp 1970/80-tal
Matsalsgrupp 1970/80-tal
Matsalsgrupp 1970/80-tal
Matsalsgrupp 1970/80-tal
Matsalsgrupp 1970/80-tal
Matsalsgrupp 1970/80-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, Italien, 1970/80-tal, kromade stommar, svart klädsel, bordsskiva i glas, bestående av bord, 4 karmstolar, bortdets mått höjd 73, diameter 108 cm

Brukslitage

214384

2013-11-09