Eizan träsnitt

Eizan träsnitt
Eizan träsnitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EIZAN, Kikugawa (1787-1867): Konkubin, signerad Kikugawa Eizan hitsu,obanformat 38x26 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

Slitage, reva, fläckar

214387

2014-03-16