2 japanska träsnitt

2 japanska träsnitt
2 japanska träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOKUSAI, Katsushika (1760-1849): ur 100 views of Mt Fuji, vol 2, signerad Hokusai, 24x25 cm Separattryck utan marginaler, uppfodrad, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap17,5x25,5 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö

214392

2014-03-16