Marn Janez objekt

Marn Janez objekt
Marn Janez objekt
Marn Janez objekt
Marn Janez objekt
Marn Janez objekt
Marn Janez objekt

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

JANEZ, Marn (1900-tal): Objekt "tenntavla", signerad Marn J, ca 75x55 cm

214402

2013-11-09