Silvermynt damur

Silvermynt damur
Silvermynt damur
Silvermynt damur
Silvermynt damur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SILVERMYNT, 2-kronor, 5-kronor, 1-kronor, DAMUR, 1900-talets början, silver, niello

Skador

214403

2013-11-09