Akke Hugh Malmström oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): "Bymotiv från Taormina", signerad och daterad A.H. Malmeström-56, olja på pannå, 100x80 cm

214408

2013-11-09