Alfred Hedlund oljemålning
2013-11-10
214413
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HEDLUND, Alfred (1884-1930): Skånskt landskap, signerad och daterad Alfred Hedlund 1914, olja på duk, 43x55 cm