Alfred Hedlund oljemålning

Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

1 200 SEK

HEDLUND, Alfred (1884-1930): Skånskt landskap, signerad och daterad Alfred Hedlund 1914, olja på duk, 43x55 cm

214413

2013-11-10