Alfred Hedlund oljemålning
2013-11-10
214419
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEDLUND, Alfred (1884-1930): Gustav III:s paviljong i Hagaparken i Stockholm, signerad Alfred Hedlund, olja på duk, 52x37 cm