Alfred Hedlund oljemålning

Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEDLUND, Alfred (1884-1930): Gustav III:s paviljong i Hagaparken i Stockholm, signerad Alfred Hedlund, olja på duk, 52x37 cm

214419

2013-11-10