George Barris gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARRIS, George (USA, född 1928): Marilyn, osignerad, daterad 5-16-2006, numrerad 135/200, gelatinsilverfotografi, 40x50,5 cm

214426

2013-11-10