Simon & Halbig flickdocka

Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMON & HALBIG BISKVI FLICKDOCKA, 1910-30-tal, huvud med sköld märkt: "Germany, Simon & Halbig, 1080, S & H, 9, insatta blå blundögon i glas, blond mohairperuk, stoppad kropp i skinn, halvarmar i celluloid, längd 65 cm

Kroppen med smärre slitage och lagningar

214436

2013-11-30