Simon & Halbig flickdocka
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMON & HALBIG BISKVI FLICKDOCKA, 1910-30-tal, huvud med sköld märkt: "Germany, Simon & Halbig, 1080, S & H, 9, insatta blå blundögon i glas, blond mohairperuk, stoppad kropp i skinn, halvarmar i celluloid, längd 65 cm
Kroppen med smärre slitage och lagningar
214436
2013-11-30