Väggpendyl Stockholm rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, Holmia Stockholm, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, urtavla med romerska siffror, krönt av blommor, höjd 65 cm, pendel och nyckel finns

Smärre färgbortfall

214438

2013-11-10