J v Konow olja

J v Konow olja
J v Konow olja
J v Konow olja
J v Konow olja

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONOW, Jurgen von (1914-59): Basar, signerad v Konow, olja på pannå, 35x27 cm

214499

2013-11-10