Kämmer & Reinhardt pojkdocka
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KÄMMER & REINHARD BISKVI POJKDOCKA, 1910-20-tal, huvud märkt "K*R, Simon & Halbig 126, Germany, 6", insatta blå blundögon i glas sk "Flirty eyes", brun mohairperuk, femdelad kropp i massa, klädd i folkdräkt, längd 42 cm
Ögonlocken med smärre skador
214502
2013-11-30