K Nordlund olja

K Nordlund olja
K Nordlund olja
K Nordlund olja
K Nordlund olja
K Nordlund olja
K Nordlund olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDLUND, Karl (född 1919): Landskapsvy, signerad Karl Nordlund, olja på duk, 33x48 cm

214508

2013-11-10