Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MOORE, Henry (1898-1986): Seated Figure, signerad och daterad Moore -50
12/50, färglitografi, 29x22 cm
LITTERATUR: Cramer 13 (second state).
214510
2013-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här