Henry Moore färglitografi

Henry Moore färglitografi
Henry Moore färglitografi

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MOORE, Henry (1898-1986): Seated Figure, signerad och daterad Moore -50
12/50, färglitografi, 29x22 cm
LITTERATUR: Cramer 13 (second state).

214510

2013-11-10