Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FÖLSER, Walter (Österrike/Sverige, född 1963): "Sous Marin 3", olja på duk, signerad och daterad W Fölser 75, olja på duk
Zustandsbeschreibung
214513
2013-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner