Walter Fölser oljemålning

Walter Fölser oljemålning
Walter Fölser oljemålning
Walter Fölser oljemålning
Walter Fölser oljemålning
Walter Fölser oljemålning
Walter Fölser oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FÖLSER, Walter (Österrike/Sverige, född 1963): "Sous Marin 3", olja på duk, signerad och daterad W Fölser 75, olja på duk

Zustandsbeschreibung

214513

2013-11-10