Sara Lundblad oljemålning

Sara Lundblad oljemålning
Sara Lundblad oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LUNDBLAD, Sara (1818-1902): Motiv från Neapelbukten, olja på metallplåt, monogramsignerad S.L, 22x30 cm

Smärre färgbortfall

214528

2013-11-10