Victrola grammofon 1900
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VICTROLA GRAMMOFON, mahogny, 1900-talets första del, golvmodell med inbyggd högtalare och underskåp förskivor, hjultrisssor märkt Victor Talking Machine Co, USA, höjd 110, 50x56 cm, stenkakor och noter medföljer
Smärre slitage, enstaka jack, nyckel saknas (ej låst)
214533
2013-11-10