Victrola grammofon 1900

Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900
Victrola grammofon 1900

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VICTROLA GRAMMOFON, mahogny, 1900-talets första del, golvmodell med inbyggd högtalare och underskåp förskivor, hjultrisssor märkt Victor Talking Machine Co, USA, höjd 110, 50x56 cm, stenkakor och noter medföljer

Smärre slitage, enstaka jack, nyckel saknas (ej låst)

214533

2013-11-10