Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONZON, Stig (1913-87): "Blommor i dikeskanten. Öland", signerad och daterad Stig Jonzon 1967, olja på duk, 32x98 cm
214541
2013-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här