Bord i gustaviansk stil
2013-11-10
214547
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORD, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerat i bl a jakaranda, beslag samt gallerkant i patinerad metall, höjd 67, diameter 43 cm