Bord i gustaviansk stil

Bord i gustaviansk stil
Bord i gustaviansk stil
Bord i gustaviansk stil
Bord i gustaviansk stil
Bord i gustaviansk stil
Bord i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerat i bl a jakaranda, beslag samt gallerkant i patinerad metall, höjd 67, diameter 43 cm

214547

2013-11-10