Per Fredriks oljemålning

Per Fredriks oljemålning
Per Fredriks oljemålning
Per Fredriks oljemålning
Per Fredriks oljemålning
Per Fredriks oljemålning
Per Fredriks oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIKS, Per (1887-1947): "Blå morgon Visby" signerad Per Fredriks-46, olja på duk, 38x55 cm

214553

2013-11-10