Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Kustmotiv från Örskär, signerad och daterad Örskär juli 94 G. Brusewitz Alböke 5-5-76, blandteknik, 19x15 cm
214561
2013-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här