Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
FAT, 1700-tal, barock, tenn, otydl stmpl, dekor med monogram JES LOD inom kartusch och under krona, diameter 46,5 cm
Slitage, senare upphängning, smärre lagning
214563
2013-11-10