Kalk tenn på klockformad fot

Kalk tenn på klockformad fot
Kalk tenn på klockformad fot
Kalk tenn på klockformad fot
Kalk tenn på klockformad fot
Kalk tenn på klockformad fot
Kalk tenn på klockformad fot
Kalk tenn på klockformad fot
Kalk tenn på klockformad fot

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALK, tenn, delvis 1700-tal, på klockformad fot, höjd 27 cm

Omarbetad och kompletterad, bucklor

214564

2013-11-10