J v Konow oljemålning

J v Konow oljemålning
J v Konow oljemålning
J v Konow oljemålning
J v Konow oljemålning
J v Konow oljemålning
J v Konow oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONOW, Jurgen von (1914-59): Blomsterstilleben, signerad och daterad v Konow-39, olja på duk, 62x52 cm

214565

2013-11-10