Kista 1900-tal

Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA,1900-tal, beslag i metall, läddika, insats med lös låda, höjd ca 47, 100x49 cm

Repor, defekt lås

214573

2013-11-10