Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA,1900-tal, beslag i metall, läddika, insats med lös låda, höjd ca 47, 100x49 cm
Repor, defekt lås
214573
2013-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här