Sven E:xet Erixon färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ERIXON, Sven X:et (1899-1970) färglitografi, signerad Sven Erixon, numrerad 113/350, 33,5x43 cm

Kuntoraportti

214578

Päivämäärä:

2013-11-10