Sven E:xet Erixon färglitografi
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ERIXON, Sven X:et (1899-1970) färglitografi, signerad Sven Erixon, numrerad 113/350, 33,5x43 cm
Kuntoraportti
214578
Päivämäärä:
2013-11-10