Yngve Berg oljemålning

Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERG, Yngve (1887-1963): "Ullas överfart till djurgården, signerad Yngve-49, olja på duk, epistel nr:25, 53x88 cm

214583

2013-11-10