Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
HALL, Harald R (1866-1902): Skottland: "Danger in the Air", signerad HR Hallolja på duk, ca 61x94 cm
Duklagningar, dukhål
214616
2013-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här