Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARMAND MARSEILLE BISKVI FÄRGAD BABYDOCKA, 1910-20-tal, huvud märkt "A.M, Germany, 351 / 3½K", längd 35 cm
Vänster öga med litet nagg, smärre slitage
214630
2013-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här