Kämmer & Reinhardt flickdocka
Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
KÄMMER & REINHARDT BISKVI FLICKDOCKA, 1910-20-tal, märkt "K*R, Simon & Halbig, 126, Germany, 36", insatta bruna fasta ögon i glas, blond mohairperuk, kulledad kropp i trä och massa, längd 42 cm
Obetydligt slitage, kroppen med lagningar
214646
2013-11-30