Kämmer & Reinhardt flickdocka

Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

KÄMMER & REINHARDT BISKVI FLICKDOCKA, 1910-20-tal, märkt "K*R, Simon & Halbig, 126, Germany, 36", insatta bruna fasta ögon i glas, blond mohairperuk, kulledad kropp i trä och massa, längd 42 cm

Obetydligt slitage, kroppen med lagningar

214646

2013-11-30