Arvid Pettersen oljemålning

Arvid Pettersen oljemålning
Arvid Pettersen oljemålning
Arvid Pettersen oljemålning
Arvid Pettersen oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETTERSEN, Arvid (Norge, född 1943): Interiör med figur, signerad på baksidan AJP, olja på duk, 44,5x30 cm

214661

2013-11-11