Egron Lundgren akvareller

Egron Lundgren akvareller
Egron Lundgren akvareller
Egron Lundgren akvareller
Egron Lundgren akvareller

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Motiv från Lugano, akvareller, signerad E Lundgren, 13x22 cm vardera

214700

2013-11-11