George Cole oljemålning

George Cole oljemålning
George Cole oljemålning
George Cole oljemålning
George Cole oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

COLE, George, (England 1810-1883), "At the fot of the mountains", signerad G Cole, olja på duk, 57x79 cm

214707

2013-11-11