Arabia bl a Gunvor Olin-Grönqvist

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPLAKETTER, 2 st, motiv av blomster, Gunvor Olin-Grönqvist (1928-2005) Finland, Arabia, signerade G Olin, ca 35x18 cm,
VAS, dekor av blomster, Hilkka-Liisa Ahola, Arabia, monogramsignerad HLA, höjd ca 30,5 cm

En väggplakett med obetydligt nagg på hörn

214710

2013-11-11