Urna med lock Gustavsberg

Urna med lock Gustavsberg
Urna med lock Gustavsberg
Urna med lock Gustavsberg
Urna med lock Gustavsberg
Urna med lock Gustavsberg
Urna med lock Gustavsberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA, med lock, 1930/40-tal, Gustavsberg, Kåge, höjd 28 cm

2:a sortering, locket med mindre nagg

214721

2013-11-11