Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CORNEILLE (Holland 1922-2010): "Vol d´oiseaux", signerad och numrerad 18/40, färglitografi, daterad 1960, 53x43 cm
Hanteringsveck, gulnad
214726
2013-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här